Dětský den olomouckého RHC

Druhý červnový víkend (13.-14.6.2015) věnovalo Regionální házenkářské centrum pro Olomoucko svoji pozornost těm nejmenším. RHC společně s interligovými házenkářkami DHK Zory Olomouc připravilo pro mládež dětský den. 

V sobotu v areálu sportovní haly DHK Zory Olomouc a v neděli v areálu sportovní haly ve Velké Bystřici mohli rodiče se svými ratolestmi projít sportovní cestou z pohádky do pohádky. Když děti úspěšně splnily všechna stanoviště, byly odměněny. 

Dvě odpoledne plná pohybu a zábavy tak mohly strávit s pohádkovými postavami - princeznou, vodníkem, šmoulou, opičkou Žofkou, Ferdou mravencem a mnoha dalšími. Za splnění sportovní pohádkové cesty si pak mohly vybrat z mnoha hodnotných cen a sladkostí. 

V průběhu celého odpoledne byl otevřen také občerstvovací stan s grilovanými specialitami a točenými nápoji. Přálo i počasí a tak si děti, rodiče, pohádkové postavičky a hlavně trenérky RHC Mgr. Michaela Fabíková a Mgr. Lucie Fabíková obě odpoledne velmi pochvalovaly.

Pro HNB Martina Salčáková

Ostatní

HNB - Otázky, které vás zajímají ...

První dny roku 2017 máme za sebou. Stalo se už nepsanou tradicí, že se na sklonku roku, tentokrát tedy na začátku roku nového, zamýšlím nad...

Utkání hvězd 1. ligy buší na dveře ...

Třetí ročník házenkářské akce Utkání hvězd 1. ligy odstartuje již za několik málo dní, tedy přesněji 17. 12. 2016. Nejen samotnými házenkáři oblíbená...