Novinky

V dohrávce 13. kola bodoval TJ Náchod

Dohrávka 13. kola 1. ligy mužů mezi tabulkovými sousedy TJ Náchod a Sokolem Vršovice vyzněla ve prospěch domácích. Sestava Sokola Vršovice vyrazila na severovýchod Čech ve značně osekané sestavě, ale s chutí vrátit soupeři podzimní tříbrankovou porážku, to se ale po zranění jednoho z nejlepších hráčů Vršovic hned v úvodu zápasu, nepovedlo.

Jaroslav Chvalný znovu kandiduje na post prezidenta ČSH

Poslední dobou je ve vedení Českého svazu házené rušno. Na svoji funkci rezignoval prezident svazu Radek Bendl a také někteří členové Exekutivy ČSH (naposledy předseda komise mládeže Tomáš Augustýn) Svůj pracovní poměr ukončil manažer reprezentace Karel Nocar, odvolán byl jednatel společnosti CS Handball Jan Sviták, řízením sekretariátu byl dočasně pověřen externí výkonný manažer.

...více zde. 

Překvapení se ve 13. kole 1. ligy mužů nekonalo, tabulku stále vede Litovel

Svým druhým jarním kolem pokračovala o víkendu také první liga mužů. Desetičlenná soutěž je rozlosována pro 12 týmů, čímž vznikají dlouhé herní pauzy jednotlivých týmů. Ve 13. kole padl volný los na tým Dvora Králové a Jičína B. Odložený zápas Náchodu a Sokola Vršovice se odehraje v náhradním termínu 10.3. 2018 od 17:30 hodin.

...více zde. 

Nahradit Markétu v podstatě nejde. Mám ale představu, jak můžeme Dánky přehrát, říká před kvalifikací trenér Bašný

Bez jedné z nejlepších střelkyň nastoupí český tým 21. března v Plzni ke kvalifikačnímu zápasu proti Dánsku. I bez Markéty Jeřábkové ale vidí trenér Jan Bašný české šance na úspěch dobře: "Budou z nás mít respekt. Když se nám podaří dobře připravit, můžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Uděláme pro to všechno."

... více zde.