Novinky

CHTĚL BYCH HÁZENÉ VRÁTIT TO, CO MI V ŽIVOTĚ DALA, ŘÍKÁ KANDIDÁT NA ČLENA EXEKUTIVY S ODPOVĚDNOSTÍ NA MLÁDEŽ PAVEL BOCHNIA

Mládež, téma, bez kterého by se žádný sport nedal provozovat dlouhodobě. Česká házená má oproti míčovým sportům, jako je fotbal opravdu malou mládežnickou základnu. Fotbalové plácky vídáme na každé malé vesnici, fotbalových hřišť a stadionů je kolem nás všude plno. Kam tedy zamíří každý malý kluk? 

... více zde. 

Asociace ligových klubů házené plně podporuje tým Jaroslava Chvalného, říká v rozhovoru předseda Jan Schneider

Co konferenci předcházelo shrne „jeden z lidí nejpovolanějších“ předseda Asociace ligových klubů házené, která jako první dala podnět k tomu, aby současné vedení ČSH široké veřejnosti objasnilo kroky spojené s financováním projektu Hvězdy pro Legendy a nedlouho poté i neoprávněný prodej marketingových práv ČSH. 

Házená v České republice mi otevřela dveře do celého světa a tímto jí to chci vrátit, říká kandidátka na post členky Exekutivy Ilona Hapková

Naší snahou by mělo být při výchově individualit posílení jejich silných stránek a minimalizace těch slabých. A ne, abychom je utlačovali či omezovali zákazy a limity, které povedou k výchově „oveček“,“ říká v rozhovoru pro webové stránky Házet nás baví kandidátka na post člena Exekutivy, trenérka mládeže s licencí A, EHF Master Coach a lektorka IHF Ilona Hapková.

... více zde. 

Osud házené mi není lhostejný, říká kandidát na post člena Exekutivy Libor Adámek

Základem všech dobře fungujících sportovních svazů je vzrůstající členská základna, koncepční práce s mládeží a s tím úzce spojená spolupráce jednotlivých klubů. V české házené bohužel v této chvíli na 100% nefunguje ani jedna z těchto priorit. Pokud v budoucnu chceme navázat na historické úspěchy české házené, nezbývá než začít pilně pracovat na rozvoji jednotlivých regionů.

PLAY-OFF STRABAG RAIL EXTRALIGY OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY!

Play-off STRABAG Rail extraligy začíná! Přetaví Valaši první místo po základní části ve zlatý úspěch? Nezastavilo je ani stěhování se do jiného prostředí, ačkoliv před sezónou panovaly jisté pochyby a strach, házenkáři ROBE Zubří opanovali základní část extraligy celkem suverénně. 

...více zde.