Novinky

DHC PLZEŇ BUDE HRÁT MOL LIGU!

Vítěz druhé nejvyšší soutěže DHC Plzeň využil možnost postupu a od nové sezony 2018/2019 se stane jedním z týmů ženské interligové soutěže MOL Ligy. Historicky první účast tohoto klubu v nejvyšší ženské soutěži si zaslouží pozornost a také proto jsme pro webové stránky Házet nás baví vyzpovídali trenérku Janu Galuškovou.

... více zde. 

O vítězi 1. ligy mužů pravděpodobně rozhodne víkendové 21. kolo

Poslední dvě kola zbývá dohrát do konce letošního ročníku druhé nejvyšší házenkářské soutěže mužů. „Čekají na nás poslední dva duely letošní ligy a doufám, že výše zmíněné potřebné body získáme už toto kolo na půdě Dvora Králové. Nesmíme však podléhat uspokojení, Dvůr je doma nepříjemný a nevyzpytatelný,“ zve na zápas předposledního kola trenér lídra tabulky Ivo Vávra.

... více zde. 

 

SEMIFINÁLE JE TADY!

Semifinále je tady! Čeká nás správná házenkářská řežba?! Po čtvrtfinálové sérii, která nepřinesla nijak velká překvapení, je před branami extraligové sezóny semifinále play-off!

Blahopřání Michala Kabeleho novému vedení ČSH

Vážení členové házenkářské rodiny, 
dovolte mi, abych se stručně vyjádřil k volebnímu výsledku na dnešní volební Konferenci ČSH. Začnu tím, co jsem udělal již na samotné volební Konferenci , tedy blahopřáním vítězi voleb a jeho týmu,

Sprint za ziskem bodů a možnosti postupu do Extraligy začíná

Pouhá čtyři kola zbývá dohrát do konce 1. ligy mužů 2017/2018. Překvapením posledního kola byl bezesporu zápas osmého celku tabulky Sokola Vršovice s třetím celkem Bystřice pod Hostýnem. Zaváháním tak Bystřici pod Hostýnem ztratila kontakt s čelem tabulky, rozhodnuto však stále není,klopýtnutí může přijít i u vedoucích týmů tabulky Litovle či Chodova.

...více zde.