Dětský den olomouckého RHC

Druhý červnový víkend (13.-14.6.2015) věnovalo Regionální házenkářské centrum pro Olomoucko svoji pozornost těm nejmenším. RHC společně s interligovými házenkářkami DHK Zory Olomouc připravilo pro mládež dětský den. 

V sobotu v areálu sportovní haly DHK Zory Olomouc a v neděli v areálu sportovní haly ve Velké Bystřici mohli rodiče se svými ratolestmi projít sportovní cestou z pohádky do pohádky. Když děti úspěšně splnily všechna stanoviště, byly odměněny. 

Dvě odpoledne plná pohybu a zábavy tak mohly strávit s pohádkovými postavami - princeznou, vodníkem, šmoulou, opičkou Žofkou, Ferdou mravencem a mnoha dalšími. Za splnění sportovní pohádkové cesty si pak mohly vybrat z mnoha hodnotných cen a sladkostí. 

V průběhu celého odpoledne byl otevřen také občerstvovací stan s grilovanými specialitami a točenými nápoji. Přálo i počasí a tak si děti, rodiče, pohádkové postavičky a hlavně trenérky RHC Mgr. Michaela Fabíková a Mgr. Lucie Fabíková obě odpoledne velmi pochvalovaly.

Pro HNB Martina Salčáková

Ostatní

Nové přírůstky do házenkářské rodiny

Lucie Fabíková a Michaela Borovská - dvě novopečené maminky, které v nedávných týdnech přivedly na svět dvě krásná dítka, holčičku Laurinku a...

Zlato z ME veteránů 2014 zůstává v Česku

Tak trochu ve stínu Super dne házené se v Praze konalo mistrovství Evropy veteránských házenkářů. České barvy hájilo devět týmů. O dvě stříbrné...