VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE. 
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

HNB má akreditovaného fotografa pro ME žen 2014

Sedmého prosince začne v Maďarsku a Chorvatsku mistrovství Evropy v házené žen a HNB u toho bude mít i svého fotografa. Po žádosti na EHF přišla před několika dny kladná odpověď s přidělenou akreditací, a tak se můžeme těšit na snímky Romana Knedlíka, fotografa, který spolupracuje s projektem HNB.

Roman pro nás fotil zářijový turnaj O štít města Chebu (galerie zde) a dalším počinem bude právě nadcházejícím mistrovství starého kontinentu.

...více zde

 

Základní skupiny ligy mistryň vstupují do druhé poloviny

Tento druhý listopadový víkend je na zápasy evropských pohárů poměrně chudý. Na programu je pouze 8 zápasů, a to všechny jedné jediné soutěže - ženské EHF Champions League. Ta má za sebou polovinu z 6 kol základní skupiny, a protože letos poprvé do dalších bojů postupují první tři týmy ze skupiny, je stále o co hrát.

4. kolo přinese „odvety“ soubojů ze třetích kol. Utkají se týmy, které proti sobě stály před týdnem a lze opět očekávat zajímavé souboje i výsledky, protože družstva si mají co vracet a v některých soubojích půjde právě o důležité body pro zajištění postupu.

...více zde

 

Čtyři v jednom aneb jedna velká plzeňská házenkářská rodina

Kdyby Eduarda Basse nezlákal příběh z fotbalového ale házenkářského prostředí, určitě by místo o Klapzubově jedenáctce mohl napsat příběh o ženském týmu DHC SVŠ Plzeň. Nejde sice čistě o družstvo jedné rodiny, ta Galuškových zde ale jednoznačně převažuje. Jana, Dominika, Linda a Veronika Galuškovi, to jsou dámy, které můžete najít na soupisce tohoto druholigového týmu. Pod bedlivým dohledem svého dědečka a tatínka v jedné osobě, pana Karla Reicherta, se zde věnují sportu, který milují a plní si svůj sen, setkat se spolu v jednom týmu.

...více zde

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.