VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE. 
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Pozvánka na 10. kolo WHIL s Petrou Růčkovou z DHK Baník Most

Po zimní pauze opět začíná ženská interliga, a tak se tento víkend můžeme těšit na její desáté kolo. Po Slávii a Veselí přišla s upoutávkou řada na další tým, kterým je DHK Baník Most. Právě v Mostě to poslední dobou doslova vřelo. Došlo ke změnám v realizačním týmu i hráčském kádru. S prosbou o pozvánku pro fanoušky jsme se obrátili na jednu z opor týmu, spojku Petru Růčkovou.

...více zde

 

Bude hrát za Handball KP Brno řecký reprezentant?

„Na začátku října mne oslovil trenér řecké reprezentace…,“ odpovídá Boris Aspridis na otázku, jak začala jeho cesta za možností hrát za reprezentační tým Řecka. Jestli bude úspěšná a dotáhne ji do konce, ukáže možná již následující týden.

Co má Boris, pravé křídlo Handball KP Brno, před sebou, a něco i o něm samotném, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

...více zde

 


 

Rodí se unikátní metodický web

Zcela ojedinělý projekt a to nejen v rámci České republiky, ale také v evropském potažmo celosvětovém měřítku, se poslední dva roky připravuje především pro házenkářské trenéry hráčů a hráček všech generací. Ale samozřejmě nejen pro ně.

Téměř dva roky intenzivní práce mají za sebou autoři nového projektu, který by měl přinést velkou pomoc a ulehčení především házenkářským trenérům bez ohledu na věk a pohlaví jejich svěřenců. 

...více zde

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.