Vítejte na webových stránkách mediálního projetku Házet nás baví

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB A JAKÝ MÁ CÍL?

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě, více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

Prague Open Beach Handball

Je významný mezinárodní projekt v plážové házené, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme. Informace a fotografie z prvních dvou ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE.
Finálové zápasy obou ročníků vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
 

 

Novinky

Zranění mi paradoxně pomohlo k radikálnímu rozhodnutí

Všechno prostě jednou končí a něco nové začíná. Také tak by se dala prezentovat překvapivá a pro českou házenou nemilá zpráva, která přišla minulý týden z francouzského HBC Nimes, kde již druhým rokem působí česká reprezentantka Klára Černá. Česká reprezentační pravá spojka má na svém kontě bilanci 72 startů a 206 branek vstřelených za seniorskou reprezentaci. Proč Klára (Karlucha) končí svou kariéru a jak ji ona sama vnímala, si přečtěte v následujícím rozhovoru. 

...více zde

S Ivetou Luzumovou nejen o zranění a předkvalifikaci

V poslední době se naše reprezentační týmy potýkají s nezvykle velkým počtem zraněných. V nedávných kvalifikačních zápasech mužů to bylo až extrémní, a pozadu bohužel nezůstává ani naše národní družstvo žen. Někteří zranění jsou již doléčeni, jiní se léčí a u některých, jako před několika dny v případě Kláry Černé, znamenala ukončení kariéry. Řadě zraněných vévodí nejlepší házenkáři ČR poslední sezóny, Filip Jícha a Iveta Luzumová, se kterou jsme pro fanoušky házené připravili rozhovor nejen o jejím zranění.

 

Český pohár mužů zná své osmifinalisty

Do 3.kola zápasů ČP mužů vstoupili i zástupci extraligy, také proto byly termíny zápasů o postup do osmifinále roztaženy do dvou týdnů. 

Postup do osmifinále si vybojoval jak obhájce titulu Dukla Praha, tak extraligové kluby Plzeň, Jičín, Zubří, KP Brno, Lovosice, Karviná, Litovel a Frýdek-Místek, Hranice, Zlín. 

...více zde

 

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.