VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 9. - 10. 2. 2019 uspořádat i ZIMNÍ turnaj, který je určen pro kategorie starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Premiéra za nimi – Jana a Míša o svém prvním zápase

Před několika dny jsme informovali o přestupu našich předních reprezentantek, Jany Knedlíkové a Míchaely Hrbkové, do nových klubů. Jak vypadaly jejich premiérové zápasy v novém angažmá, si můžete přečíst v následujícím článku, doplněném fotografiemi z těchto událostí.

...více zde
 

Pozvánka na 11. kolo WHIL s porubskou Leonou Švirákovou

Již dnes začíná 11. kolo ženské nejvyšší soutěže, které je rozložené do tří hracích dnů a zakončené bude v neděli ve Zlíně. Věrni tradici pokračujeme v putování tabulkou mezi českými kluby. Dnes je na řadě DHC Sokol Poruba a pozvánku pro vás velmi ochotně připravila jejich spojka, která již nakoukla i do seniorské reprezentace, Leona Šviráková

 

...více zde

Metodický web spuštěn, využijte výhodné startovací registrace!

Jak jsme vás v prosinci informovali a slibovali, tak nyní se slib stal skutečností a začaly fungovat unikátní metodické stránky určené pro všechny trenéry, trenérky i ty, kteří se chtějí „jen“ zdokonalit.

Zcela ojedinělý projekt a to nejen v rámci České republiky, ale také v evropském potažmo celosvětovém měřítku, se připravoval bezmála dva roky. Je určen především pro házenkářské trenéry hráčů a hráček všech generací. 

...více zde

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.