ŠKOLNÍ LIGA 4+1 HANDBALL CUP 2014/2015

Zpestřené závěrečné kolo pro první a druhé třídy, se zlatou medailí pro všechny“

Vzhledem k tomu, že zájem školních dětí o tuto formu miniházené je velký, rozhodli jsme se pro závěrečná kola udělat jeden turnaj zvlášť pro přípravku z prvních a druhých tříd, dnes 12. 5. 2015 a druhý pro kategorii mini ze třetích a čtvrtých tříd, který se bude konat na písku ve Sportovně rekreačním areálu Benedikt v Mostě dne 5. 6. 2015. No a čím bylo dnešní kolo zpestřeno? Před slavnostním ukončením byl turnaj přerušen a děti si společně zatancovali na čtyři vybrané písničky a jako hlavní choreografka se představila hráčka našeho „A“ týmu a kapitánka slovenské reprezentace Lucia SÚKENNÍKOVÁ a její dvě malé pomocnice z řad hráček.

Při závěrečném nástupu a poděkování všem, kteří se v průběhu celého ročníku podílejí na zdárném průběhu a organizaci školní ligy, což ocenila pár slovy i ředitelka 7. ZŠ v Mostě Mgr. Libuše HRDINOVÁ, byly dětem na krk pověšeny zlaté medaile. Dnes jsme jich rozdali celkem 85, což je v tomto případě, kdy zde byla pouze jedna kategorie úctyhodné číslo.