Prezidentský pohár v házené hostí Talent Plzeň
Za účasti úřadujících národních mistrů, HC Dukly Praha a Tatranu Prešov, a vicemistrů, Talentu Robstav-M.A.T. Plzeň a HKM Šala, proběhne již tento víkend klání o Česko-Slovenský pohár v házené mužů, který tentokrát hostí město Plzeň.
Oba předchozí ročníky tohoto poháru opanoval největší favorit Tatran Prešov, jehož barvy bude v nadcházející sezóně hájit trio českých hráčů Jakub Hrstka, Tomáš Číp a Michal Kasal. Zápasy bude hostit hala Na Slovanech v Úslavské ulici a řídit je budou mezinárodní rozhodčí Václav Horáček – Jiří Novotný a Karel Macho – Milan Hájek.
Program Prezidentského poháru 2017
sobota 26. srpna 2017, semifinále
- 17.00 hod., HC Dukla Praha - HKM Šala (PP ČT Sport)
- 19.00 hod., Talent Robstav-M.A.T. Plzeň - Tatran Prešov
neděle 27. srpna 2017, finálové zápasy
- 15.00 hod., o 3. místo
- 17.10 hod., finále
Vstupné
1 zápas: 100Kč dospělí / 50Kč děti do 15 let / do 10 let zdarma / 50 Kč důchodci
Balíček na 2 zápasy: 160Kč dospělí / 80Kč děti do 15 let / do 10 let zdarma / 80 Kč důchodci
Prezidentský pohár pomyslně otevírá novou házenkářskou sezónu 2017/2018. Pojďme se tedy podívat, jaké příchody a odchody česká nejvyšší soutěž v letní pauze zaznamenala.
BRANKÁŘI:
Nemanja Marjanovič: Sarrebourg HBSC → HCB Karviná
Vít Pyško: SK Velká Bystřice → Pepino SKP Frýdek-Místek
Przemyslaw Witkowski: HCB Karviná → Górnik Zabrze
Bohumil Pšenica: Tatran Litovel → SKKP Handball Brno
František Kuba: Sokol Velká Bystřice → KH Kopivnice
LEVÉ SPOJKY:
Milan Škvařil: Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň → HSC Suhr Aarau
Libor Horut: TJ Cement Hranice → HBC Ronal Jičín
Filip Hardt: TJ Cement Hranice → KH Kopřivnice
Miroslav Nedoma: Tatran Litovel → HCB Karviná
Michal Brůna: Pogoń Szczecin → HCB Karviná
LEVÁ KŘÍDLA:
Milan Kotrč: HC Dukla Praha → Bergischer HC
Jan Blecha: Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň → HC Dukla Praha
Lukáš Frančík: HCB Karviná → Górnik Zabrze
Tomáš Cáb: HC ROBE Zubří → SKKP Handball Brno
Ondřej Cabák: TJ Sokol Ostrava → SKKP Handball Brno
PRAVÉ SPOJKY:
Tomáš Nejdl: TJ Sokol Nové Veselí → HBC 1921 Strakonice
Mirza Mimič: Gumushane HC → HCB Karviná
Pavel Pich: TJ Náchod → HC ROBE Zubří
Matěj Nantl: Tatran Litovel → HCB Karviná
PRAVÁ KŘÍDLA:
Jan Zbránek: Tatran Litovel → HCB Karviná
Jan Zahradníček: HC ROBE Zubří → Dessau-Roßlauer HV
Jan Chmelík: HC Dukla Praha → Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň
STŘEDNÍ SPOJKY:
Ivo Šafář: HBC Ronal Jičín → TJ JM Chodov
Alexander Radčenko: HCB Karviná → Tatran Prešov (mládež)
PIVOTI:
Petr Šlachta: HC ROBE Zubří → Dabas VSE KC
Tomáš Bechný: Tatran Litovel → TJ Cement Hranice
Libor Hanisch: HCB Karviná → Dessau-Roßlauer HV
Filip Kopáč: HC Dukla Praha → HK FCC Město Lovosice
Tymoteusz Piątek: Górnik Zabrze → HCB Karviná
Zdroj: HNB
Foto: FB Talent Plzeň