Vítejte na webových stránkách mediálního projetku Házet nás baví

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB A JAKÝ MÁ CÍL?

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě, více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

Prague Open Beach Handball

Je významný mezinárodní projekt v plážové házené, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme. Informace a fotografie z prvních dvou ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE.
Finálové zápasy obou ročníků vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
 

 

Novinky

Jaroslav Chvalný znovu kandiduje na post prezidenta ČSH

Poslední dobou je ve vedení Českého svazu házené rušno. Na svoji funkci rezignoval prezident svazu Radek Bendl a také někteří členové Exekutivy ČSH (naposledy předseda komise mládeže Tomáš Augustýn) Svůj pracovní poměr ukončil manažer reprezentace Karel Nocar, odvolán byl jednatel společnosti CS Handball Jan Sviták, řízením sekretariátu byl dočasně pověřen externí výkonný manažer.

...více zde. 

Překvapení se ve 13. kole 1. ligy mužů nekonalo, tabulku stále vede Litovel

Svým druhým jarním kolem pokračovala o víkendu také první liga mužů. Desetičlenná soutěž je rozlosována pro 12 týmů, čímž vznikají dlouhé herní pauzy jednotlivých týmů. Ve 13. kole padl volný los na tým Dvora Králové a Jičína B. Odložený zápas Náchodu a Sokola Vršovice se odehraje v náhradním termínu 10.3. 2018 od 17:30 hodin.

...více zde. 

Nahradit Markétu v podstatě nejde. Mám ale představu, jak můžeme Dánky přehrát, říká před kvalifikací trenér Bašný

Bez jedné z nejlepších střelkyň nastoupí český tým 21. března v Plzni ke kvalifikačnímu zápasu proti Dánsku. I bez Markéty Jeřábkové ale vidí trenér Jan Bašný české šance na úspěch dobře: "Budou z nás mít respekt. Když se nám podaří dobře připravit, můžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Uděláme pro to všechno."

... více zde. 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.