VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 9. - 10. 2. 2019 uspořádat i ZIMNÍ turnaj, který je určen pro kategorie starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Glosa Františka Táborského: Katar pár měsíců před mistrovstvím světa

Do zahájení mistrovství světa mužů v Kataru v lednu 2015 zbývají necelé 4 měsíce a přípravy na šampionát jsou již v plném proudu. Turnaj se odehraje ve 3 halách a každou z nich je potřeba otestovat v ostrém házenkářském provozu. K tomu slouží mimo jiné testovací turnaje. Prvním z nich nebyl nic jiného než Super Globe 2014, jakési klubové mistrovství světa. Turnaje, který proběhl od 7. do 12. září, se účastnil i náš zástupce v exekutivě IHF, pan František Táborský. Jako člověku u nás nejvíce informovanému o přípravách Kataru na MS, jsme ho oslovili s prosbou o krátkou glosu k novinkám souvisejícím s MS v Kataru.

...více zde

 

Házenkářky v první lize spoléhají na tepot jindřichohradeckých srdcí

Chceme po letech zase vyhrávat a hrát pro radost naší a fanoušků,“ vzkazují hráčky.

 

V sobotu 20. září v 18 hodin začne v jindřichohradecké městské sportovní hale zápas I. ligy žen, ve kterém bude domácí TJ Házená hostit béčko Sokolu Poruba. Střetnutím úvodního kola se do J. Hradce vrátí znovu po letech nejen prvoligová ženská házená, nýbrž i její nová éra v městě nad řekou Nežárkou. Začne období patriotismu, klub jde totiž do boje pouze s hráčkami z vlastní kvalitní líhně, což za plus považuje v rozhovoru předsedkyně jednoty Jaroslava Krupicová.

 

...více zde

 

Reprezentační srazy mě vždy nabíjely pozitivní energií

Jiří Hynek,  plzeňský odchovanec, který byl v reprezentaci ČR spolu s Danielem Kubešem ceněn jako výborný obranář, se v roce 2005 propracoval do německé Bundesligy, odkud se ve svých 32 letech vrátil zpět do rodné Plzně, kde přijal pozici asistenta trenéra u A týmu SSK Talent 90 Plzeň.

Český reprezentant Jiří Hynek musel, kvůli opakovanému zranění a po dvou operacích křížových vazů ve stejném koleni, předčasně ukončit aktivní házenkářskou kariéru. Reprezentace tak přišla o kovaného obranáře, za jehož výbornou defenzivní prací stojí pozvánka k odehrání 78 zápasů za českou reprezentaci a 12 vstřelených branek.

...více zde

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.