VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již II. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již III. ročník, který proběhne od 20. 6. do 21. 6. 2020 v Praze 8 (Beachklub Ládví). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 31. 1. - 2. 2. 2020 uspořádat i 2. ročník ZIMNÍHO turnaje, který je určen pro kategorie mladšího žactva MIX, starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních čtyř ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Katařani se prohánějí po českých palubovkách

Celek z Perského zálivu Al-Gharafa Sports Club je v České republice na tréninkovém kempu a průběžně cestuje po našich klubech, aby v rámci své přípravy na turnaj Asian Cup, nabral zkušenosti a prověřil síly svých házenkářů. 

 

Jen mrtvá ryba plave s proudem

Po rozhovoru s technickým vedoucím reprezentace mužů Lukášem Pelikánem, pokračujeme v představování dalšího ze zástupců "reprezentační rodiny."  Petr Krob - "Šedá eminence" reprezentace žen, snílek a dobrodruh, věčný bojovník za ženskou a hlavně pak reprezentační házenou, který občas pro své názory naráží na vlnu nepochopení, také proto na něj sedí úsloví, "jen mrtvá ryba plave s proudem."  

...více zde

 

 

Čeká nás další pohárový víkend - do hry vstupuje Poruba

Nadcházející pohárový víkend bude oproti tomu minulému doslova nabitý zápasy a můžeme se opět těšit na vystoupení našich zástupců. Poprvé v sezoně se v Evropě představí i náš druhý ženský celek v pohárech - Sokol Poruba, který, stejně jako mostečtí Černí andělé, již několik let pravidelně reprezentuje naší házenou za hranicemi. Další ze zápasů čeká také Míšu Hrbkovou v lize mistryň.

...více zde

Házet nás baví

Díky našim partnerům Vám můžeme dělat radost!

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.