VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 9. - 10. 2. 2019 uspořádat i ZIMNÍ turnaj, který je určen pro kategorie starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Vítězný vstup házenkářů Jiskry Třeboň do druhé ligy

Před několika lety byl Michal Záruba (36) u toho, když házenkáři Jiskry Třeboň postoupili do extraligy mužů. Pak ovšem odešel na hostování do Strakonic a Č. Budějovic. Ke Světu se však vrátil, aby si onehdy vzal na starost rezervní tým B. V sezóně 2012/2013 třeboňské áčko z nejvyšší soutěže spadlo až do druhé ligy a trenérem se stal na půldruhé sezóny Václav Marek. Letos 1. ledna jej pak vystřídal v roli hlavního kouče právě Záruba, jenž celek vede nejen z lavičky, nýbrž nastupuje i na pozici křídla. Třeboňský odchovanec, který hraje házenou od pěti roků, odpověděl po vítězné druholigové letošní premiéře na pár otázek.

...více zde

Tradiční ženský mezinárodní turnaj "O Štít města Chebu" je pro letošní rok minulostí

Město Cheb se každoročně stává na 3 dny centrem ženské evropské házené. Nebylo tomu jinak ani letos, kdy probíhal již 41.ročník tradičního mezinárodního turnaje "O Štít města Chebu", na kterém se v hale průběžně sešlo skoro 2.000 fanoušků ženské mezinárodní házené.

Turnaj byl ostatně jako vždy obsazen kvalitními týmy čtyř zemí (Česká republika, Slovensko, Polsko, Bělorusko). Pomyslnou třešničkou na dortu celého turnaje bylo derby Česko vs Slovensko, ze kterého nakonec radostněji odcházel český celek, netradičně vedený trenérem Janem Bělkou a zastupující kapitánkou Kristýnou Salčákovou.

Rozhovor se Sally nejen o chebském turnaji si můžete přečíst ZDE.

 

 

Život je jeden z nejtěžších, hlásal kdysi s oblibou Ivan Hargaš

Minulý čtvrtek tomu byly přesně čtyři roky, co obletěla všechna česká i zahraniční média tragická zpráva o úmrtí slovenského trenéra Ivana Hargaše. Dne 11.9 2010 uslyšel svatý Petr ťukání na nebeskou bránu, přes kterou pustil Ivana Hargaše do házenkářského nebe. Tento milovník házené se za dobu své trenérské kariéry ozdobil hned několika významnými úspěchy. Ohlédněte se společně s námi za trenérským životem tohoto slovenského velikána, který v mysli všech házenkářských fanoušků i jeho nejbližších klubových spolupracovníků zůstane už navždy. 

...více zde

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.