VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 9. - 10. 2. 2019 uspořádat i ZIMNÍ turnaj, který je určen pro kategorie starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

"Chceme do první ligy" zní z A - týmu mužů pražských Vršovic

Velký den házené jsme měli možnost tento víkend sledovat v pražských Vršovicích, kde o své důležité body bojovaly týmy mladších a starších dorostenek, mladších dorostenců a A-týmy mužů a žen.  Nestává se tak často, aby bylo vidět v jeden den hned pět domácích zápasů, z nichž dva jsou navíc derby.

 

Domácí tvrz, se nakonec podařilo uhájit hned dvěma vršovickým celkům. Nejprve bodovaly starší dorostenky, na ně pak navázali s důležitým vítězstvím muži A-týmu a zajistili si tak aktuálně druhé místo tabulky. Jak průběhy vítězných zápasů viděli jejich trenéři, se můžete dočíst zde

 

Liga mistryň - začíná základní část a Češky budou u toho

Již tento víkend budou odehrány první zápasy v základních skupinách EHF Women’s EHF Champions League, a tím odstartuje boj o titul nejlepšího ženského evropského klubového týmu. Ze zářijových kvalifikací vzešly dva týmy, které doplnily 14 jistých účastníků na konečnou šestnáctku, oproti minulým ročníkům se bude hrát novým systémem a stejně jako loni nás v této nejprestižnější klubové soutěži budou zastupovat dvě Češky, Iveta Luzumová a nově Michaela Hrbková.

...více zde

Nesplněných házenkářských snů mám stále ještě dost

Jako házenkáře si ho pamatuje asi jen málo z nás. Jako trenéra, hlavně pak dorostenecké reprezentace, ho však zná celá česká házenkářská rodina. Tak trochu „světoběžník“, který dělá vše, a především pak házenou, opravdu naplno, tak by se dal charakterizovat trenér Jan Salač, který ač odjížděl na soustředění reprezentace, poskytl HNB bleskový rozhovor.

...více zde

 

 

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.