VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne v pátek 21. 6. 2019 v Praze (konkrétní místo bude upřesněno). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 9. - 10. 2. 2019 uspořádat i ZIMNÍ turnaj, který je určen pro kategorie starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Malý klub s velkým nadšením a házenkářským srdcem

Žirovnice je malé jihočeské městečko, ve kterém se díky neutuchající lásce k házené zrodil v roce 2009 jeden z nejmenších a nejmladších házenkářských klubů Česka. 

Kde se vzal nápad na založení klubu DHK Slavoj Žirovnice, s čím klub průběžně bojuje a jaké úspěchy sbírá, si můžete přečíst v rozhovoru, který HNB ochotně poskytl zakladatel a trenér v jedné osobě, pan Jan Dvořák

...více zde

"Chceme do první ligy" zní z A - týmu mužů pražských Vršovic

Velký den házené jsme měli možnost tento víkend sledovat v pražských Vršovicích, kde o své důležité body bojovaly týmy mladších a starších dorostenek, mladších dorostenců a A-týmy mužů a žen.  Nestává se tak často, aby bylo vidět v jeden den hned pět domácích zápasů, z nichž dva jsou navíc derby.

 

Domácí tvrz, se nakonec podařilo uhájit hned dvěma vršovickým celkům. Nejprve bodovaly starší dorostenky, na ně pak navázali s důležitým vítězstvím muži A-týmu a zajistili si tak aktuálně druhé místo tabulky. Jak průběhy vítězných zápasů viděli jejich trenéři, se můžete dočíst zde

 

Liga mistryň - začíná základní část a Češky budou u toho

Již tento víkend budou odehrány první zápasy v základních skupinách EHF Women’s EHF Champions League, a tím odstartuje boj o titul nejlepšího ženského evropského klubového týmu. Ze zářijových kvalifikací vzešly dva týmy, které doplnily 14 jistých účastníků na konečnou šestnáctku, oproti minulým ročníkům se bude hrát novým systémem a stejně jako loni nás v této nejprestižnější klubové soutěži budou zastupovat dvě Češky, Iveta Luzumová a nově Michaela Hrbková.

...více zde

Díky našim sponzorům Vám můžeme dělat radost

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.